Online Diyetisyen

Merhaba merhaba Biz, Fitklinik diyetisyenleri Uzman Diyetisyen Engin Aykaç ve Uzman Diyetisyen Oylum Fıçıcıoğlu Aykaç,

7 yıldır beslenme ve diyet alanında binlerce kişiye danışmanlık verdik. Bu süreçte edindiğimiz tecrübeleri artık online diyet ile Türkiye ve Dünya’nın bir çok yerinde danışmanlık almak isteyen insanlarla buluşturuyoruz.

Şuana kadar danışmanlık verdiğimiz insanlardan aldığımız güzel sonuçlar bizim en büyük mutluluk kaynağımız. Bir çok insandan duymuş olduğumuz güzel yorumlar mesleği aşkla yapmamızı sağlıyor.

Bu meslek bizler için yalnızca bir iş değil. Aynı zamanda büyük bir tutkumuz. Online diyet görüşmelerimizde bunu sizlerde hissedeceksiniz

online diyetisyen engin aykaç

Uzman Diyetisyen
Engin Aykaç

online diyetisyen oylum fıçıcıoğlu aykaç

Uzman Diyetisyen
Oylum Fıçıcıoğlu Aykaç

online diyetisyen

Online Diyetisyen Hizmeti Alın Hedeflerinize Ulaşın

Fitklinik online diyetisyen olarak sizlere bilimin ışığı altında en güncel bilgileri sunarak hedeflerinize ulaştırıyoruz. Sağlık profesyonelleri olarak bilgi kirliliğinden arındırılmış, herkes için genel geçer önerilerin dışında size özel önerilerde bulunuyoruz. Beslenmenizin de parmak iziniz gibi size özel olması gerektiğine inanıyoruz.

Online-diyetisyen-3

Online Diyetisyeniniz Her Zaman Yanınızda

Ofisimize gelemiyorsanız üzülmeyin, çünkü biz sizlere aynı içtenlik ve samimiyetle hizmet veriyor ve sürecimize devam ediyoruz.

Online diyetisyen hizmeti ile siz nerede olursanız olun her zaman destekçiniz olduğumuzu ve bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Alanında uzman diyetisyenlerle çalışarak sağlığınızı riske atmadan diyet sürecinize başlayabilirsiniz.

online diyetiseye istediğin yerden ulaş

Online Diyetisyenlere Dilediğin Yerden Ulaş!

Online diyetin bizlere sunmuş olduğu en güzel özelliklerden birisi de nerede olursanız olun diyetisyeninizden hizmet alabiliyor olmanızdır.

Bu sayede Dünya’nın bir çok ülkesinden, Türkiye’nin her şehrinden şehrinden danışanlarımızla çok güzel ilişkiler kurabildik ve çok anlamlı sonuçlar elde ettik ettik.  Danışanlardan aldığımız güzel sonuçlar ve çok  olumlu yorumlar mesleğimizde bizlere güzel bir motivasyon sağlıyor.

Nerede olduğunuzun bir önemi olmadan online diyet sistemimizden faydalanabilir ve Fitklinik ailesine katılabilirsin.

Online Diyetisyen Seçimini Yap

Çalışmak istediğin diyetisyeni seçerek sürece başlayabilirsin. Eğer karar verememişsen aşağıda diyetisyenlerimizin özgeçmişini okuyabilir kendine yakın bulduğun bir diyetisyenle çalışabilirsin. Dilersen bize aşağıdaki Whatsapp linkini tıklayarak aklındaki tüm soruları sorabilirsin.

online diyetisyen engin aykaç

Uzman Diyetisyen
Engin Aykaç

online diyetisyen oylum fıçıcıoğlu aykaç

Uzman Diyetisyen
Oylum Fıçıcıoğlu Aykaç

Online Diyet Hakkında Sorularınızı Bize Sorabilirsiniz

Randevu almak için bizlere Whatsapp mesajı atabilir, tüm sorularınızı sorabilirsiniz. 

Online Diyetisyen Hakkında Yorumlar

“Karşısındakini dinleyerek kişinin çalışma ve yaşam durumuna göre en iyi programı hazırlayarak gerçekten fark yaratan Engin hocamı tavsiye ediyorum”
Salim Bey

“Engin Bey bu yola çıkarken kendisi en büyük destekçimdi, daima başaracağım konusunda beni hep destekledi,. Çok güzel bilgiler öğrendim cok güzel kilolar verdim.. İyiki siz Fitklinik💯❤💙”
Esra Hanım

“Herkese şiddetle tavsiye edeceğim çok güzel bir kuruluş. Birbirinden değerli, güler yüzlü, samimi diyetisyenlerimiz Engin bey ve Oylum hanım. Ben ve bir çok yakınımın tercihi Fitklinik :)”
Esin Hanım

“Fitklinik’den  danışmanlık alarak çok doğru bir karar verdiğimi şimdi çok net görebiliyorum. Zayıflama mantığıyla gittiğim bu yerde, doğru beslenmeyi sağlıklı gıda tüketimini öğrenmiş oldum.”
Fevziye Hanım

“Beklediğimin çok üstünde hizmet veriliyor. İlgi ve alaka çok iyi. İstediğim gibi bir sonuç aldım. Verdikleri hizmetten, özel olarak ilgilenilmesinden dolayı teşekkür ederim😊”
Korkut Bey

Bize Yazın

Tüm sorularınız için bizleri arayabilir veya Whatsapp mesajı atabilirsiniz