Fitklinik Hakkımızda
Senin Hayatın  Bizim İşimiz
diyetisyen-engin-aykaç
Bize ulaşabilirsiniz
Engin Aykaç
Uzman Diyetisyen

Hakkımda daha çok şey öğrenmek için linki tıklayabilirsiniz. 

diyetisyen-oylum-fıçıcıoğlu-aykaç
Bize ulaşabilirsiniz
Oylum Fıçıcıoğlu Aykaç
Uzman Diyetisyen

Hakkımda daha çok şey öğrenmek için linki tıklayabilirsiniz. 

Hakkımızda;

Fitklinik, toplumda beslenme bilincinin oluşturulması gayretiyle hayatın her aşamasında dengeli beslenmeyi savunur. Zinde ve sağlıklı kalmak, kronik kompleks hastalıklardan korunmak için yapılan öneriler doğrultusunda bireylerin ‘tabağımda ne var?’ sorusunu kendilerine sormayı ilke haline getirmeleri ve bu kavram doğrultusunda davranış değişikliği ile kalıcı ve etkili sonuçlar alma vizyonuyla kurulmuştur.

Fitklinik, birçok bilimsel platformda aktif rol alan, sektörünün getirdiği yenilikleri ve bilimsel literatürü yakından takip eden, insani değerleri temel alarak bu yenilikleri doğru ve uygulanabilir şekilde danışanlarına aktaran misyonuyla çalışmalarını sürdürmektedir

Fitklinik’in ilkeleri, bilimsel gerçekliğin dışında kanıtlanmamış bilgiyi öne sürmemek, herhangi bir neden ve gerekçeyle insana zarar verecek önerilerde bulunmamak, etik değerlerin dışına çıkmamak ve gelişimsel bakış açısıyla ulaşılan başarıların daha fazlasını hedeflemektir.

Fitklinik’in amacı, uzman diyetisyenler ve çözüm ortakları ile sağlıklı ve kaliteli yaşamı güvenli ve içten bir şekilde siz danışanlarımıza sunabilmektir. Fitklinik diyetisyenleri, “Başkası övmese de işini iyi yap, başkası görmese de işini iyi yap. Bu kazancının karşılığı olmasa da karakterinin yansımasıdır” bakış açısıyla işini titizlikle yapar. Danışanlarına bir olgu olarak bakmaz. Onları duygularıyla, düşünceleriyle, sevdikleriyle, işleriyle bir bütün olarak görür.

Fit; formda, zinde, sağlıklı olmaktır.

Fit bir hayat geçirmeniz dileğiyle.

Bizlere mesajınız varsa iletebilirsiniz