Uzman Diyetisyen Oylum Fıçıcıoğlu Aykaç

Randevu Alın

Randevu için bizleri arayabilir veya Whatsapp mesajı atabilirsiniz

Hakkında

Keşan Anadolu Lisesi’nden mezun olarak Haliç Üniversitesi Beslenme ve Dyetetik Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlayan Fıçıcıoğlu öğrenim yaşamına Okan Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik alanında yüksek lisans yaparak devam etmiştir.

Lisans eğitimi ve stajları sırasında enteral beslenmeye ilgi duyan Fıçıcıoğlu, bu alanda ileri gelen Abbott firmasında göreve başlamıştır. Abbott’daki görevi sırasında İstanbul Avrupa Bölgesi’nde yer alan 12 devlet hastanesinde onkoloji, nöroloji, dahiliye, geriatri bölümlerinde malnutrisyon taramaları yaparak enteral beslenme önerilerinde bulunmuştur. Abbott’da 1,5 yıl başarılı bir şekilde görev yapan Fıçıcıoğlu, gösterdiği başarısından dolayı daha sonra Cerrahpaşa Tıp Fakültesi hastanesi Geriatri bölümünde sarkopeni riski taşıyan bireyler üzerinde yapılan bir projeye, bölüm hekimlerinin isteği üzerine Abbott tarafından konuk diyetisyen olarak çağırılmış ve 6 ay kadar bu projede enteral beslenme önerileriyle birlikte bireylerin beslenme planlarını oluşturmuştur. Bu projeyle birlikte optik alanına ilgi duyan Fıçıcıoğlu, aynı zamanda Nişantaşı Üniversitesi Optisyenlik bölümüne başlamış ve bölüm birincisi olarak mezun olmuştur.

Daha sonra kendini geliştirmek adına eğitim ve sertifika programlarına katılan Fıçıcıoğlu bilgi birikimini insanlara aktarmak amacıyla Fitklinik’i kurmuştur. Şuan Fitklinik’de danışanlarına hizmet vermektedir.

Akademik Özgeçmişe Git >

Uzman Diyetisyen Oylum Fıçıcıoğlu Aykaç Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Uzman Diyetisyen Oylum Aykaç’dan nasıl randevu alabiliriz?
İnternet sitemiz ve sosyal medya kanallarımızda bulunan iletişim alanlarından bize ulaşabilirsiniz. 0538 484 07 22 numaralı telefonu arayarak veya Whatsapp mesajı göndererek randevu alabilirsiniz.
Uzman Diyetisyen Oylum Aykaç hangi alanlarda hizmet veriyor?
Zayıflama ve kilo alma programları, sporcu beslenmesi, gebe ve emziren annelerin beslenmesi, hastalıklarda beslenme tedavisi, genlere özel beslenme, kurumsal beslenme danışmanlığı alanında hizmet vermektedir.
Uzman Diyetisyen Oylum Aykaç diyetisyen ücreti nedir?
Güncel ve indirimli ücretleri öğrenmek için ofisimizi arayabilirsiniz.