diyet-mobile

Diyette doğru seçimler önemlidir!

Sizde kendinize uygun beslenme programı ile hem ideal konuza gelin hem de sağlıklı beslenmeyı hayatınıza katın.

Diyet Danışmanlığı Hizmetlerimiz

“İdeal kilonuza ulaşabilmek için belki de çok kez diyete başladınız, denediniz, bir sürü diyet bozdunuz. Endişelenmeyin! Bu sefer yanınızda biz varız.”

“Doğru hedefler koyarak hedefe ulaşabileceğinize son derece inanıyoruz. Siz yeter ki isteyin! Uzman diyetisyenleriniz her zaman destekçiniz olacaktır.”

Sizleri mümkün olduğu kadar tanımaya gayret ediyoruz.

Çünkü diyetiniz sizin alışkanlıklarınıza, kültürünüze, kişisel özelliklerinize ve gün içerisindeki aktivite düzeyinize uygun olarak hazırlanmalı. Bu nedenle diyetlerinizi sizinle işbirliği içerisinde hazırlıyoruz.

Biliyoruz ki uygulaması zor, sürdürülebilir olmayan her diyet listesi başarısız bir şekilde buzdolaplarının üzerinde kalmaya mahkumdur.

Sizlere balık vermiyor, diyet sürecinde balık tutmasını öğretiyoruz.

Çünkü kalıcı kilo vermenin davranış değişikliğinden geçtiğine inanıyoruz. Bu nedenle hiçbir gerçekliği olmayan diyet uygulamalarını değil, sadece bilimin ışığı altında sizin için en ideal diyet yaklaşımlarıyla size yol göstermeye gayret ediyoruz.

Amacımız sadece sizi ideal kilonuza getirmek değil dengeli beslenmeyle sağlığınıza sağlık katmak.

Aralıklı Oruç Diyeti

Aralıklı Oruç Diyeti nedir? Nasıl uygulanır? Aralıklı Oruç Diyet listesi ve profesyonel diyetisyen desteği almak için aşağıdaki linki tıklıyabilirsiniz

Ketojenik Diyet

Ketojenik diyet nedir? Nasıl uygulanır? Ketojenik Diyet listesi ve profesyonel diyetisyen desteği almak için aşağıdaki linki tıklıyabilirsiniz

Eliminasyon Diyeti

Eliminasyon diyet nedir? Nasıl uygulanır? Eliminasyon listesi ve bu alanda uzman diyetisyen desteği almak için aşağıdaki linki tıklıyabilirsiniz

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı

Kurumsal beslenme danışmanlığı nedir? Neden kurumsal beslenme danışmanlığı almalısınız? Avantajları nelerdir? Şimdi kurumunuz için uzman diyetisyen desteği almak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz

Ofisimizde Diyet Danışmanlığı İle Sizlere Ne Sunuyoruz?

Geçici, uygulanması ve sürdürülebilirliği zor olan sıkıcı diyet listeleriyle değil, yaşam tarzınıza ve zevklerinize en uygun beslenme planınızla ideal kilonuza ulaşırken sağlığınızı koruyun.

Yeni beslenme planlarınızla kaybettiğiniz kilolarınızın rahatlığını yaşarken, sağlıklı beslenmeyi öğrenerek hayat boyu kontrolü elinizde tutacaksınız. 

Dengeli ve Sağlıklı Beslenme
Beslenme programlarınızı oluştururken sağlığınızı göz ardı etmiyoruz. Bilimin gösterdiği yoldan ayrılmıyoruz.
Kişiye Özel Beslenme
Kişisel özelliklerinize ve yaşam tarzınıza uygun, sürdürülebilir beslenme programlarınızı, sizin görüşlerinizi alarak hazırlıyoruz.
Her Zaman Yanınızdayız
Bizlere her türlü sorunuzu mail ya da Whatsapp mesajı ile iletebilirsiniz. Sorularınızı en geç 24 saat içerisinde cevaplıyoruz.
Ayrıntılı Vücut Analizi
Vücut analiz cihazı ile yağ, kas, su miktarı, vücuttaki dağılımları, iç organ yağlanması ve bunlarla birlikte bölgesel çevre ölçümlerinizi yapıyoruz.
Düzenli Periyodik Takip
Düzenli olarak ofisimizde ölçümlerinizi yeniliyor, yorumluyor, size özel yeni beslenme programınızla hedefe ilerliyoruz.
Hedef Sonrası Takip
Hedeflenilen kiloya ulaşıldığında belli aralıklarla sizlerle temasa geçiyor, ölçümlerinizi tekrarlayarak kontrolü elden bırakmıyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

hastalıklarda-beslenme-tedavisi

Hastalıklarda Beslenme

hamilelikte-beslenme

Hamilelikte Beslenme

Diğer Hizmetlerimiz

sporcu-beslenmesi

Sporcu Beslenmesi

çocuk-beslenmesi

Çocuk Beslenmesi

kurumsal-beslenme

Kurumsal Beslenme

Bize Yazın

Tüm sorularınız için bizleri arayabilir veya Whatsapp mesajı atabilirsiniz

Bize mesaj atın
Yardım ister misiniz?
Merhaba,

Diyet danışmanlıklarımız hakkında bilgi almak ister misiniz?